Teja Franko

KDO SEM IN KAKO LAHKO PRISPEVAM PRI TEM PREDMETU?

Pozdravljeni 🙂

Sem Teja Franko, prihajam iz Novega mesta, za magistrski študij pa sem vpisala Predmetno poučevanje, smer matematika in računalništvo. Poleg študija, dela in druženja v prostem času predvsem igram kitaro in tarok.

Pri računalniških predmetih sem se tekom dodiplomskega študija naučila uporabljati veliko različnih programov in aplikacij, pisati in oblikovati blog, urejati oziroma ustvariti slike, uporabljati licenco ipd. Pri tem predmetu lahko delim do sedaj pridobljena znanja, tako iz področja računalništva, kot iz področja matematike. Spletna stran, ki jo bova tekom semestra naredili s sošolko Tino Orejaš, pa bo v pomoč učiteljem računalništva v osnovnih šolah, saj bova tam zbrali gradiva za določen sklop iz učnega načrta.

Vir: Slika