Individualna refleksija – Predstavitev projekta

Danes, 6.11, smo imeli predstavitve tem projektov. Vse predstavitve projektov so bile zanimive, teme pa zelo inovativne. Najbolj me je navdušil projekt skupine Tehniki, kajti njihova spletna stran omogoča celoten pregled nad snovjo, ki jo mora učenec (po)znati za nacionalni preizkus znanja. Hvaležen sem kolegom za povratne informacije, ki nam bodo omogočili boljšo izdelavo projekta pri tem predmetu.
Projekt smo predstavili v tolikšni meri, da so kolegi razumeli temo in doprinos projekta področju poučevanja astronomije v osnovni šoli. Predstavitev je bila dokaj uspešna. Težave smo imeli pri prikazu 3D modela osončja v merilu, kajti računalnik ni podpiral formata naše simulacije.

Resnično upam, da bomo projekt uspešno izpeljali in da bo v pomoč mnogim učiteljem fizike in astromije v osnovnih šolah.