Marko Bevk

Kdo sem in kako lahko prispevam k predmetu?

Sem Marko Bevk, študent magistrskega študija na Pedagoški fakulteti, smer Predmetno poučevanje na področju matematike in tehnike.

Prihajam iz velike družine v kateri nas je 11 otrok. Živim v Davči in sicer v neposredni bližini smučarskega centra Cerkno. Moja velika strast v prostem času je glasba. Sem član zbora MPP, vodim pa tudi Otroški in Mladinski pevski zbor v naši vasi.  Skupaj s sestrama imam tudi družinski narodnozabavni ansambel.

Glasba torej predstavlja velik del mojega življenja.

Poleg glasbe, pa mi je v veliko veselje tudi delo z mladimi in ravno zaradi tega sem se tudi odločil za tak poklic.

Kaj bo moj prispevek k temu predmetu? Moj prispevek bodo vestno opravljene naloge, ki jih bomo dobili tekom semestra in pa seveda izdelan projekt, ki smo si ga zadali v naši skupini. Projekt smo zasnovali tako, da bo koristil tudi drugim in ne samo nam, ki ga bomo izdelovali, kar pa je tudi glavni namen teh naših projektov.