Špela J.

Kdo sem in kaj lahko prispevam pri tem predmetu?

Sem Špela Jazbar, diplomirana profesorica matematike in tehnike. Letos sem se vpisala v drugostopenjski študij na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, smer predmetno poučevanje matematike in tehnike.

Poleg študija se ukvarjam še z varstvom otrok, gasilstvom in kaligrafijo.

Kaligrafija

Svoj prosti čas najraje preživim s svojo družino in prijatelji. Rada hodim tudi na daljše sprehode v naravo in kolesarim.

Pri nastajanju projekta, bom poskusila uporabiti svoje znanje, ki sem ga pridobila skozi študij na fakulteti, dodatnimi izobraževanji in pri delu v šoli. Pri predavanjih in seminarjih pri predmetu IKT v izobraževanju, bom aktivno sodelovala in pridobljeno znanje uporabila pri oblikovanju projekta.

S skupino Tehniki, upamo, da nam bo uspelo s skupnim znanjem ustvariti nekaj, kar bo prišlo prav osnovnošolskim učiteljem Tehnike in tehnologije ter učencem pri pripravi na NPZ.